Zane mani pucēja manai kāzu dienai, ko ne mirkli nenožēloju, jo viss bija perfektā līmenī 🙂
Make up – kas turējās līdz pat rītam, mati sataisīti, plīvurs ar puķēm piesprausts – viss laikā un skaisti! Pa vidu vēl paspēja sapucēt arī vedējmāti un manu mammu! Tas ir ātrums! 🙂
Turpināšu izmantot Zanes pakalpojumus un iesaku arī citiem, jo vilšanās noteikti nebūs!
Tā kā no 10? Dodu 10 🙂
Vēlreiz paldies 🙂

Elīna Boitmane, līgava

 

Liels, sirsnīgs un mīļš paldies Tev par visu, visu – izpratni, atbalstu, smiekliem, sarunām un visvairāk par fantastisko talantu! Tas burvīgais mirdzums, vieglums un skaistums, ko Tu palīdzēji radīt, ļāva man sajusties tik īpašai!

Līgava Ieva.

 

Pie Zanītes bijām divatā saposties draudzenes lielajai baltajai dienai 🙂 Kā jau tādās dienās pienākas piemetās dažādas sadzīviskas nebūšanas…. Pie plīvura gludināšanas gandrīz sabojājām Zanītes gludekli piededzinot līgavas plīvuru, mati izrādās ir tādi, kas pēc pusstundas jau ir izstiepušies no lokām un Zanītei ir jāpārtin vēlreiz…Beigās viss beidzās labi. Gludeklis tīrs, mati uztīti, plīvurs arī kārtībā (tikkai nedaudz īsāks :D) Ko ar to visu gribēju teikt….. Uzņēma mūs super pozitīvi, pie viņas jutāmies kā mājās un vēlreiz uzsveru super pozitīvi, jo, ja tā nebūtu bijis droši vien, ka tādas visādas nebūšanas var sabojāt garstāvokli tādā svarīgā dienā…. (Vīrs pēc tam teica, ka Zanīte esot savā īstajā amatā… :))

Kristīne, vedējmāte

 

Zane ir brīnišķīgs cilvēks un vislieliskākā stiliste! Bez viņas līdzdalības mana lielā diena noteikti nebūtu izdevusies tik perfekta. Zane spēj paveikt maģiskas lietas ar matiem, arī viņas veidotais meikaps turējās nevainojami visu dienu, kaut ārā bija vismaz +30 grādi. Atrast tik talantīgu profesionāli nudien ir veiksme. Kolīdz radīsies jauna vajadzība sapucēties, uzreiz zvanīšu Zanei!

Inna Pasnaka, līgava

 

Smaidīgā Zane – viņa bija TĀ, kura uzbūra skaistumu, kuru es ieraudzīju, ielūkojoties spogulī, savā kāzu dienā….Paldies Tev par manu matu sakārtojumu un make up. Vienkārši burvīgi…Zane ieklausīsies Jūsu velmēs, ja būs ieteikumi, tad noteikti pamatoti no viņas puses. Burvīga meistarīte un sarunu biedrene, kura spēj aizkliedēt visus saraukumus un raizes, kas mums visām ir šajā dzīves nozīmīgajā dienā.

Agita, līgava

 

Zane rūpējās par make-up un matu sakārtojumu manā kāzu dienā!
Lieliska sadarbība, ideāls rezultāts! Jutos kā princese!
Zane bija atsaucīga, iejūtīga (ņemot vērā līgavas kaprīzes kāzu dienā), forši uzmundrināja, kas tobrīd man bija tiešām svarīgi. Darbu veic rūpīgi, ar lielu atbildību. Zanei svarīgs bija mans viedoklis, bet arī sniedza vērtīgus ieteikumus, kas man labāk piestāvētu.
Esmu ieteikusi un iesaku Zani arī citām līgavām.
Būsi drošās rokās! 🙂

Lelde Ločmele, līgava

 

Ar Zanīti (jo nekādi citādi viņu nevaru nosaukt 🙂 ) iepazināmies šovā Okartes Skatuve, man kaut kā īsti nesapasēja ar citām grimētājām, bet ar Zanīti uzreiz sapratu, ka tas ir mans cilvēks – gaišs, sirsnīgs , vienmēr ieklausīsies manās vēlmēs un nekad neko neuzspiedīs. Ārprātīgi rūpīga un pedantiska. Nekad neatsaka un ir ne tikai grimētāja, bet arī labs draugs, ar kuru parunāt par dzīves pārmaiņām un sīkumiem. Vienmēr labā garastāvoklī un mirdzošām acīm. Zanīte dara to, kas sirdij ir vistuvākais un tas arī ir pats galvenais, jo tas vienmēr izdodas.
Zanīte Jums nesagādās vilšanos, par to esmu absolūti pārliecināta. (:

Marta Ritova, dziedātāja

 

Pateicoties Zanei un viņas meistarībai, vakars bija izdevies par visiem 100% . Zane prot izdarīt tā, kā pasakā par Pelnrušķīti labā Feja 🙂
Paldies par ātro, kvalitatīvo darbu gan veidojot frizūru, gan make-up!

Ilze Egle

 

Zane man veidoja make-up fotosesijai!
Sanāca tiešām super, atbilstoši tēlam, tieši tā, kā bija iecerēts.
Bija jautri un jauki strādāt ar Zani! Noteikti strādāšu ar viņu arī turpmāk! 🙂
Paldies, Zane!
Rock n Roll!

Kerija Kalēja, dziedātāja

 

Ar Zanīti iepazinos šovā “Okartes skatuve”. Viņa nebija mana grimētāja, bet viņas talantīgo darbu nevarēja nepamanīt.
Pēc šova uz koncertiem bija vajadzīga grimētāja, un man ilgi nebija jāmeklē, jo zināju, ka Zane liek tiešām fantastisku grimu.
Ja man būtu jāiesaka laba grimētāja, tad es noteikti ieteiktu citiem Zani, jo viņa strādā ļoti rūpīgi, ātri un rezultāts ir lielisks! 🙂

Madara Grēgere, dziedātāja

 

Zaņuku pazīstu no tā brīža, kad viņa sāka apgūt zināšanas sieviešu visnoslēpumainākajā pasaulē.
Zane sev ir atradusi vienu no talantiem, kas ir tuvu pie sirds.
Varu vien teikt, ka Zane ir radīta priekš mums, lai kādā īpašā dienā padarītu sievieti apburošu, neatvairāmu un pārliecinātu.
Zaņuks man ir veidojusi gan frizūru, gan make-up, esmu viņu paaicinājusi iepriecināt vecmeitu ballītēs topošās līgaviņas.
Iesaku katrai no mums nepalaist garām izdevību un iepriecināt sevi kādā īpašā dienā, paaicinot Zani par lielisku palīgu sevis izdaiļošanā.

Līga

 

Zane ar mani un es ar viņu satikāmies un iepazināmies manā visbaltākajā dienā! Paldies Tev par to, ka manu dienu padarīji tik gaisīgu un mani pašu nobūri…tik skaistu!!! Ceru uz tikšanos kādos citos svētkos… Un novēlu Tev to laimi-padarīt arī citas līgaviņas burvīgas!
Tev viss izdosies!!!

Linda Medne, līgava

 

Pievienojiet savu atsauksmi

    Jūsu vārds (obligāts)

    Jūsu e-pasts (obligāts)

    Jūsu ziņa